İlksan De-ha Otel - Öğretmen Evi

Ankara şehir merkezinde bulunan otelimiz, şehrin gürültüsünden uzak huzurlu konumuyla siz saygıdeğer konuklarına evlerinin ötesinde konfor anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Tamamı sizlerin evleri gibi oluşturulan 58 odasıyla, 24 saat hizmet anlayışını benimsemiş olan güler yüzlü ve profesyonel personelimizle sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız. Otelimizde 24 saat oda servisi, sıcak su, resepsiyon, ücretsiz internet, merkezi havalandırma ve değerli evraklarınızı muhafaza edebilmeniz için kasa hizmetlerimizin yanında tamamen ücretsiz olan açık ve kapalı otoparkımız bulunmaktadır. Otelimiz; bütün hastanelere, kamu binalarına, bakanlıklar ve elçiliklere yürüme mesafesindedir. Ankara Kalesi, Kocatepe ve Hacı Bayram Camilerine yaklaşık 10 dk. lık konumuyla ziyaretlerinizi gerçekleştirirken sizlere zaman avantajı sağlamaktadır. Ayrıca Otelimiz; Ankara Otobüs Terminaline 15 dk., Tramvay ve Tren İstasyonlarına 3 dk. ve Havaalanına 30 dk. mesafede bulunmaktadır. Otelimizde çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonumuzda mevcuttur.

Çınarsuyu Turistik Tesisleri

Ordu ili Ünye ilçesi sınırları içerisinde Ünye-Terme Karayolu 10.km üzerinde denized sıfır konumda 60000m2 alan üzerinde kurulu mülkiyeti ORDU ORMAN VE ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜNE ait Çınarsuyu A. Tipi mesire yeri daha sonra TABİAT PARKINA dönüştürülmüş ve şirketimiz tarafından 2011 yılında faaliyete alınmıştır.

Deha Hotel - Alanya

DEHA OTEL Antalya Alanya Mahmutlar kasabasında 4.566 m² lik alan üzerine kurulu, 3 yıldızlı, 2553 turizm işletme belgeli, 95 odalı ve 200 yataklı bir tesis olup, tesiste spor salonu ve sauna bulunmaktadır. Mülkiyeti şirkete ait olup 2001 yılından bugüne kadar tarafımızdan işletilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazara hizmet vermektedir. 2008 yılından bugüne kadar İLKSAN ÜYELERİNE UCUZ TATİL VE KONAKLAMA HİZMETİ DE VERİLMEKTEDİR.

Ananas Hotel - Alanya

Alanya şehir merkezinde bulunan Hotel Ananas, eşsiz Akdeniz manzarası ve plaja kolay ulaşım sunan denize sıfır konumu ile aileler ve çiftler için ideal bir tatil mekanıdır. Zevkle döşenmiş 187 odasının tümünde uydu TV, klima, minibar, kasa, direkt telefon, küvetli banyo ve halı döşeme bulunan Hotel Ananas Alanya şehir merkezine 2 km., havaalanına ise 130 km. uzaklıktadır.

Ananas Otel ve De-Ha Otel Kamp Başvuruları

Ananas Otel ve De-Ha Otel (Alanya-Antalya) 2013 yılı kamp başvuruları 15 Şubat 2013 - 4 Mayıs 2013 Tarihleri arasında Genel Müdürlükçe alınacaktır. Başvurular için Kamp Müracat Formunun eksiksiz doldurularak Genel Müdürlüğümüz adresine posta - kargo yolu ile veya bizzat yapılması gerekmektedir.Başvuru Formu için resme tıklayınız.

PDF Yazdır e-Posta

Ankara şehir merkezinde bulunan otelimiz, şehrin gürültüsünden uzak huzurlu konumuyla siz saygıdeğer konuklarına evlerinin ötesinde konfor anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Tamamı sizlerin evleri gibi oluşturulan 58 odasıyla, 24 saat hizmet anlayışını benimsemiş olan güler yüzlü ve profesyonel personelimizle sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.

Otelimizde 24 saat oda servisi, sıcak su, resepsiyon, ücretsiz internet, merkezi havalandırma ve değerli evraklarınızı muhafaza edebilmeniz için kasa hizmetlerimizinyanında tamamen ücretsiz olan açık ve kapalı otoparkımız bulunmaktadır. Otelimiz; bütün hastanelere, kamu binalarına, bakanlıklar ve elçiliklere yürüme mesafesindedir. Ankara Kalesi, Kocatepe ve Hacı Bayram Camilerine yaklaşık 10 dk. lık konumuyla ziyaretlerinizi gerçekleştirirken sizlere zaman avantajı sağlamaktadır. Ayrıca Otelimiz; Ankara Otobüs Terminaline 15 dk., Tramvay ve Tren İstasyonlarına 3 dk. ve Havaalanına 30 dk. mesafede bulunmaktadır.

Otelimizde çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonumuzda mevcuttur.

İletişim Bilgileri :

Çamlıtepe Mahallesi Taşkent Sokak No: 25 06590 Kurtuluş / ANKARA

Telefon: (0312) 431 34 11 (Pbx)
Belgegeçer: (0312) 431 14 53

Web : http://www.ilksandehaotel.com

 

İlksan ve Diğer Sandık Üyelere Özel

ANANAS OTEL - DEHA OTEL 2013 MÜRACAAT FORMU
 
 
Bilgisayarınıza PDF  olarak İndirmek için yukarıdaki simgelere tıklayınız